Witamy wszystkich na naszym blogu

;))


poniedziałek, 5 kwietnia 2010

Cała prawda o Bartim:)...Barti ma 3 lata, dzięki niemu poznaliśmy tą wspaniałą rasę jaką są nowofundlandy, Jest bardzo wesołym i przyjaznym psiakiem.
Bardzo lubi się bawić z innymi psami ale wiadomo jak to samiec nie wszystkie akceptuje ale więklszość tak, natomiast przy szczeniakach i suczkach nie ma w nim cienia agresji. Obecnie jego najlepszym kumplem do harców jest Max 2-letni mały kundelek z którym co wieczór szaleją do woli.Niestety trochę cięzko dla niego o kompanów do zabaw gdyż większośc psiaków poprostu się go boi,
Bartlej uwielbia wodę gdy tylko ją widzi ciężko o to aby się w niej nie znalazł, tą miłość do wody mamy zamiar wykorzystać i niebawem zaczynamy wspólnie podstawy ratownictwa, Co z tego wyjdzie ralacja się tu zapewne ukaze. Jest przekochanym kudłaczem który umie czasami być nieznośny xD. Pomimo dużych stawowych problemów nie traci radości z życia i korzysta wariat z każdej wolnej chwili, jak również my czerpiemy ta radośc z niego <3.
Lubi wszelakie smakołyki którymi go rozpieszczamy, podoba mi się to w nim ze nie jest "przepadlisty" od obcych jedzenia nie bierze chyba ze w naszej obecności.
Umie trochę komend tj: siad,waruj, poproś, obót, turlaj się, daj łapę i jedną i druga, piątka, "łapki", zdechł pies, hop (kładzie dwie łapki na moje ramiona), połóz (np.pyszczek na poduszkę), zapal, zaświeć, włącz, siaganie skarpetki xD
chodzenie przy nodze, Ćwiczymy obecnie posłuszeństwo przy innych psach, jak i amatorsko zaczynamy zabawy z frisbee.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz